Топ-100

MM&CS
Merchandising Management & Сontrol System

Ця система була розроблена фахівцями нашої компанії для вдосконалення та оптимізації роботи у сфері мерчандайзингу. Це інноваційна система управління та контролю мерчандайзингу онлайн!

Усі торгові мережі на вашій долоні

Очікуйте, йде синхронізація даних.

MM&CS

Кожна точка продажу на долоні!

Відмінною рисою даної системи є on-line доступ, що дозволяє оперативно передавати та отримувати об'єктивні дані з усіх ключових аспектів мерчандайзингу та проводити постійний аналіз отриманої інформації. При цьому дані можуть бути внесені як за допомогою персональних комп'ютерів, так і мобільних пристроїв — планшетів або смартфонів, які працюють на операційній системі Android.

УНІКАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Вся Україна

MM&CS містить базу даних усіх торгових точок та торговельних мереж України з прив'язкою по областях та містах.

Комплексний ринок

Звіти містять інформацію про торгові марки та SKU Клієнтів, включаючи товарні матриці, частки полиць та інші дані.

Персоналізація

Ви отримуєте звіти та дані в режимі онлайн згідно шаблонів, створених конкретно для вашої компанії та відповідно до її вимог та потреб.

Фотозвіти

Крім звітів у режимі реального часу ви також отримуєте щодня фотозвіти з торгових точок.

Моніторинги та аудити

У пакет послуг також входить проведення моніторингів та аудит на основі ваших потреб.

Доступ та підтримка

Завдяки MM&CS ви можете дізнатися всі деталі як про конкретну точку продажу так і будь-яку мережу станом на даний момент, в режимі реального часу.

ІНТЕРАКТИВНІСТЬ

MM&CS надає повний доступ до всіх даних у режимі on-line. Програма працює в режимі реального часу та дозволяє оперативно реагувати на будь-які зміни та активності в точках продажу. Завдяки MM&CS можна дізнаватися всю польову інформацію навіть з вашого телефону використовуючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

ЗВІТНІСТЬ

Використовуючи додаток ви також зможете бачити звітність по кожній ТТ, району, місту, області та країні: наявності товару в ТТ, OOS у розрізі SKU та періодів, долі полиці, відповідності стандартам.

Окрім цього користувач отримує доступ до цінового моніторингу категорій та блоку контролю роботи мерчандайзерів. Всі види звітів можна умовно поділити на 4 типи: фотозвіти, регламентовані звіти, аналітичні звіти та моніторинги.

БУДЬТЕ В КУРСІ

Підпишіться на розсилку новин нашої компанії або перейдіть в розділ з оглядом новин від Lex Marketing, щоб дізнатися про всі актуальні новини ринку мерчандайзингу та трейд-маркетингу в Україні та Світі.